اللهم کن لولیک الحجه بن الحسن صلواتک علیه و علی آبائه فی هذه الساعه و فی کل ساعه ولیا وحافظا و قائدا و ناصرا و دلیلا و عینا حتی تسکنه ارضک طوعا و تمتعه فیها طویلا
پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبری

پایگاه ریاست جمهوری

مجلس شورای اسلامی

پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

سازمان ثبت احوال کشور

 

سایت طبس و دستگردان

 

 
کل کاربران : 46970
کاربران امروز : 26
بازدید امروز : 27
کاربران دیروز : 117
بازدید دیروز : 117
کاربران آنلاین : 7

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
شورای اداری اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی      

با حضور مدیر کل ثبت احوال استان برگزارشد : شورای اداری اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این جلسه، اظهار کرد: این نشست به منظور هم افزائی ،تضارب آرا و افزایش دانش مسئولین استان در خصوص قوانین ثبت احوال برگزار شده است.
وی با بیان اینکه برگزاری مناسب روز ملی ثبت احوال در مرکز استان و شهرستان های تابعه موجب خرسندی و سربلندی بوده ، افزود: تلاش های صورت گرفته خصوصا در ماه های اخیر منجر به ارتقای چشم گیر رتبه ثبت احوال استان در سطح کشور در حوزه کارت هوشمند ملی شده است.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیر کشور، گفت: اهانت به پرچمی که هزاران شهید برای برافراشته بودن آن جانفشانی کرده اند، نشان از ضعف دشمنان این نظام داشته و یقینا این عوامل حاصلی جز پشیمانی و شکست سخت بدست نخواهد آورد.
وی با بیان اینکه همیشه فاصله انسان از ذات اقدس الهی موجب خسران و تباهی میگردد ، عنوان کرد: لازم است تا با بندگی بر درگاه او ، اسباب سعادت دنیوی و اخروی خود را فراهم آوریم.
فاطمی پرهیز از کبر و غرور را از آموزه های نورانی و بلند مکتب اسلام یاد کرد و با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در همین زمینه ، همکاران ثبت احوال را به دوری از این خصلت مذموم توصیه داشت و افزود : نداشتن غرور و تکبر موجب رضایت بیش از پیش مراجعین به مجموعه ثبت احوال و تکریم مناسب آنان خواهد شد
وی داشتن نیت خیر در امور کاری و تلاش و همت با روحیه جهادی را از عوامل اصلی موفقیت در هر مجموعه ی اداری بر شمرد و بر رعایت آن توسط کارکنان ثبت احوال تاکید کرد.
این مقام مسئول، صرفه جوئی مناسب ، پوشش کامل وقایع حیاتی و تلاش در کسب رضایت مردم را در پایان خاطر نشان شد.
گفتنی است این نشست با حضور مدیر کل ،معاونین ، حراست ،مسئولین ستادی و روسا ادارات ثبت احوال شهرستان های تابعه استان در محل سالن کنفرانس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/10/16 -- 10:05:35
نویسنده : moradi-mahdi
تعداد بازدید : 6

خدمات

 

 

 


جمعه
29 دي 1396
2. جمادي‌الاول 1439
2018 Jan 19

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال بخش دستگردان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS