اللهم کن لولیک الحجه بن الحسن صلواتک علیه و علی آبائه فی هذه الساعه و فی کل ساعه ولیا وحافظا و قائدا و ناصرا و دلیلا و عینا حتی تسکنه ارضک طوعا و تمتعه فیها طویلا
پیوندها

پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبری

پایگاه ریاست جمهوری

مجلس شورای اسلامی

پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

سازمان ثبت احوال کشور

 

سایت طبس و دستگردان

 

 
کل کاربران : 66752
کاربران امروز : 99
بازدید امروز : 100
کاربران دیروز : 51
بازدید دیروز : 51
کاربران آنلاین : 12

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
فقط مطالب گروه :  تعداد نمایش در هر صفحه :
جستجو :   تعداد مطالب یافت شده : 156
   
ردیف عنوان مطلب بازدید
1

بازدید تیم بازرسی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی از اداره ثبت احوال دستگردان 1398/02/11
ظهر روز سه شنبه جناب آقای موحدی خواه معاونت محترم امور اسناد هویتی به همراه آقای امیرآبادی زاده رئیس اداره حقوقی وبازرس اداره کل ثبت احوال وهمچنین آقای مهندس مومنی کارشناس پردازش اطلاعات از اداره ثبت احوال دستگردان بازدید نمودند. تیم بازرسی اداره کل ثبت احوال پس از بازرسی امور اداره، روند اجرایی کلیه امور را مطلوب ارزیابی نمودند.

16
2

بازدید مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از ادارات بشرویه،طبس و دستگردان 1398/02/11
مدیر کل ثبت احوال استان از ادارات ثبت احوال شهرستان های بشرویه، طبس و دستگردان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، در این بازدید ها مدیر کل ثبت احوال استان ، ضمن دیدار مستقیم با مراجعین و کارکنان ثبت احوال ادارات طبس،دستگردان و بشرویه ، از نزدیک روند امور را مورد بررسی قرار داد. همچنین مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در شهرستان بشرویه با سرپرست فرمانداری این شهرستان نیز دیدار و گفتگو کرد. فاطمی در این دیدار ضمن قدر دانی از حمایت های فرمانداری ، بر تسریع در روند تکمیل پروژه ساختمان اداری ثبت احوال بشرویه نیز تاکید کرد.

12
3

دیدار جمعی از مسئولین عشق آباد با اعضاء شورا اسلامی شهرعشق آباد 1398/02/10
به مناسبت9 اردیبهشت ماه روز ملی شورا جمعی از مسئولین شهر با اعضا شورای اسلامی شهر عشق آباد دیدار وضمن عرض قدردانی از فعالیتهای ایشان در طول سال گذشته این روز را به ایشان تبریک گفتند

16
4

بازدید مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از اداره ثبت احوال دستگردان 1398/02/07
روز پنج شنبه مورخ5/2/98 آقای فاطمی مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی بطور سرزده از این اداره بازدید نمود

16
5

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی: بیش از 65 هزار نفر در استان از نام های محمد و احمد استفاده کرده اند 1398/01/11
دراستان خراسان جنوبی تا کنون تعداد 65504 نفر به نام های مبارک محمد و احمد مزین و نام گذاری شده اند . به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ،مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید مبعث اظهار داشت : مبعث پیامبر گرانقدراسلام (ص) به عنوان نقطه ی عطفی در تاریخ بشریت محسوب می شود مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در ادامه ضمن تاکید بر استفاده از نام های نیکو برای فرزندان افزود در مجموع 57986 نفر به نام محمد و 7518 نفر نیز به نام احمد نام گذاری شده اند که این آمار در سال 1397 نیز 250 نفر به نام محمد و 27 نفر نیز به نام احمد بوده است. گفتنی است در سال 1397 ، 8605 نوزاد پسر در خراسان جنوبی متولد شده است .

28
6

سال نو مبارک 1398/01/05
سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت که مقارن با ماه رجب و میلاد با سعادت امیرالمؤمنین حضرت علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام است، و همچنین نامگذاری سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری، را به خانواده‌ معظم شهداء، ایثارگران، جانبازان، آزادگان و ملت شریف ایران اسلامی، تبریک عرض نموده و از خداوند متعال خواستاریم به برکت این ایام خجسته، سالی سرشار از معنویت، موفقیت و سربلندی در انتظار کشور اسلامی و ملت شریفمان باشد.

26
7

باحضورمدیر کل ثبت احوال برگزار شد: شورای اداری اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی 1397/12/28
با حضور مدیر کل و سایر اعضا ، جلسه شورای اداری اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود : ایام نورانی ماه مبارک رجب فرصتی مغتنم برای خودسازی و کسب آمادگی لازم برای ورود به ماه پر فیض و برکت رمضان می باشد. وی اظهار داشت که توسل و توجه به اهل بیت (س) و بهره مندی از شیوه زندگی این بزرگان موجب تعالی و طی طریق در مسیر عبودیت و صراط مستقیم شده و باید به همین دلیل همیشه قدردان نعمت ولایت بود. مدیر کل ثبت احوال استان با اشاره به حماسه آفرینی مردم در 22 بهمن ماه سال جاری ابراز داشت که کسب رضایتمندی مردم و شاد کردن آنان در فضای اداری از مهم ترین تکالیف کارکنان ثبت احوال استان می باشد. فاطمی محوریت برنامه های سال آینده مجموعه ثبت احوال استان را مردم داری عنوان کرد و افزود که رمز بقای این انقلاب نیز توجه به مردم و خدمت بی منت برای آنان بوده است. این مقام مسئول نظارت مستمر بر هزینه ها و همچنین توجه بر حسن روند اجرای امور در ادارات را مهم ارزیابی کرد و ابراز امیدواری نمود که با این نقشه راه ، رضایت معبود و مخلوق حاصل گردد. همچنین با حضور اعضای شورای اداری ، مراسم جشن ولادت امام جواد(ع) نیز در محل نمازخانه اداره کل برگزار شد. گفتنی است این نشست در محل سالن کنفرانس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد

32
8

جشن نیکوکاری در عشق آباد 1397/12/16
بمناسبت روز احسان ونیکوکاری سه شنبه مورخ97/12/14جشن نیکوکاری با حضور امام جمعه محترم ومسئولین محترم دستگردان در دبیرستان امام رضا (ع)برگزار گردید.

36
9

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی: بیش از 196 هزار نفر در استان از نام حضرت فاطمه زهرا(س) استفاده کرده اند 1397/12/06
دراستان خراسان جنوبی تا پایان بهمن ماه تعداد 196215 نفر به نام مبارک حضرت صدیقه کبری(س) مزین و نام گذاری شده اند . به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ،مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تبریک فرارسیدن ایام ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و روز زن اظهار داشت : فرهنگ بالای مردم خراسان جنوبی در زمینه ی نامگذاری موجب شده تا اسامی مذهبی همیشه بیشترین فراوانی نام را در این استان به خود اختصاص دهند. مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در ادامه ضمن اشاره به این مطلب که نام حضرت زهرا(س) و القاب ایشان دارای بیشترین فراوانی نام در گروه دختران می باشد ، خاطر نشان شد ، از ابتدا سال جاری نیز بیش از هزار و هفتصد نفر از نوزادان متولد شده در استان بنام حضرت صدیقه شهیده (س) و القاب ایشان نام گذاری شده اند. وی همچنین افزود در یازده ماه گذشته از سال جاری، نام های فاطمه زهرا،فاطمه،زهرا،نازنین زهرا و ریحانه دارای بیشترین فراوانی نام از مشتقات نام ام ابیها(س) می باشند. گفتنی است در یازده ماهه ابتدایی سال جاری 15 هزار و581 نوزاد در خراسان جنوبی به دنیا آمده اند که از این تعداد 7 هزار و 598 نفر، نوزاد دختر بوده اند.

42
10

شرکت کارکنان اداره ثبت احوال دستگردان در راهپیمائی 22 بهمن 1397/11/23
همگام با تمامی ملت ایران، کارکنان اداره ثبت احوال دستگردان نیز در راهپیمایی 22 بهمن، حضور پیدا نموده و یکبار دیگر با آرمانهای امام و انقلاب بیعت نمودند.

49
11

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی عنوان شد: 1397/11/21
بیانیه دعوت اداره ثبت احوال دستگردان به شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

42
12

سفر استاندار خراسان جنوبی به بخش دستگردان 1397/11/15
در سومین روز از دهه مبارک فجر معتمدیان استاندار خراسان جنوبی به بخش دستگردان دورترین بخش استان سفر کرده و از مناطق عشایری چاه مسافر بازدید نمود.

38
13

میثاق با ولایت 1397/11/14
در آستانه‌ی دهه‌ی فجر و چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بخشدار دستگردان به همراه مسئولین وجمعی از بسیجیان این بخش با حضرت حجت السلام تکمیلی امام جمعه محترم بخش دستگردان دیدار نمودند.

34
14

بازدید مدیر کل ثبت احوال استان از اداره دستگردان 1397/10/22
آقای فاطمی مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی روز چهارشنبه به همراه آقای موحدی خواه معاونت امور اسناد هویتی و آقای امیرآبادی زاده ریاست اداره حقوقی از اداره ثبت احوال دستگردان بازدید نمودند. دراین بازدید آقای فاطمی ضمن بازدید امور جاری اداره روند کاری ثبت احوال دستگردان را مطلوب ارزیابی نمود و از زحمات کارکنان اداره تشکر نمود.

52
15

برگزاری جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی 1397/10/18
دومین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی بخش دستگردان صبح امروز با حضور کلیه اعضا در محل بخشداری دستگردان برگزار گردید

47
16

برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا بمناسبت هفته ثبت احوال 1397/10/08
با همکاری شهردارمحترم عشق آباد مراسم پرفیض زیارت عاشورا روز پنج شنبه با حضور امام جمعه و بخشدار و جمعی مسئولین بخش دستگردان در محل شهرداری عشق آباد برگزار گردید.

44
17

پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت روز ملی ثبت احوال 1397/10/05
محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در پیامی روز ملی ثبت احوال را تبریک گفت

48
18

حضور سرزده مسئولین بخش دستگردان در اداره ثبت احوال این بخش 1397/10/04
امام جمعه و بخشدار دستگردان به اتفاق جمعی از مسئولین این بخش جهت تبریک سوم دیماه سالروز تاسیس ثبت احوال در اداره ثبت احوال دستگردان حضوریافته واز زحمات بی وقفه کارکنان این اداره تقدیر نموده اند.

48
19

به مناسبت فرارسیدن روز ملی ثبت احوال انجام شد: دیدار کارکنان ثبت احوال استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی 1397/10/03
مدیر کل و جمعی از کارکنان اداره کل ثبت احوال استان با آیت ا... عبادی ، نماینده معزز ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن سوم دیماه روز ملی ثبت احوال دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار ابراز داشت : امروز در سالگشت صد سالگی ثبت احوال این افتخار را داریم که خدمات ثبت احوال در جای جای استان و بدون محدودیت های جغرافیایی به مردم ارائه می گردد. وی ثبت به موقع وقایع حیاتی ، صدور شناسنامه های مکانیزه با امنیت بالا و کارت هوشمند ملی را از دستاورد ها نوین مجموعه ی ثبت احوال کشور در سایه سار چهل سالگی انقلاب اسلامی دانست و ابراز امیدواری کرد که این روند توسعه با شتاب ادامه یابد فاطمی بهره مندی از کارت هوشمند ملی را موجب تسهیل ارائه خدمات به مردم و کاهش سوءاستفاده های هویتی دانست و بر اتمام این پروژه در آینده ی نزدیک در خراسان جنوبی تاکید نمود همچنین آیت ا... عبادی نیز در این دیدار در سخنانی ضمن خوش آمد گوئی و اظهار رضایت از ارائه خدمات به مردم حتی در نقاط مرزی استان فرمودنداین مهم ، امر خداپسندانه ای بوده و لازم است که روزنه های احتمالی سوء استفاده از اسناد هویتی شناسایی و فرایند آن اصلاح شود. ایشان ضمن اظهار نگرانی از کاهش آمار ازدواج در استان افزودند که حرکت به سوی فرهنگ منفور غربی در هرجائی که بیشتر می شود زمینه را برای فروپاشی خانواده ها محیا نموده و موجب افزایش آمار طلاق می گردد گفتنی است این دیدار در محل دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ، برگزار شد.

41
20

پیام مقام عالی ریاست سازمان ثبت احوال کشور به مناسبت روز ملی ثبت احوال 1397/10/03
مقام عالی ریاست سازمان ثبت احوال کشور به مناسبت روز ملی ثبت احوال سال جاری پیامی را صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است : بسم الله الرحمن الرحیم إِن کُلُّ مَن فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضِ إِلَّا آتِی الرَّ‌حْمَـٰنِ عَبْدًا * لَّقَدْ أَحْصَاهُمْ وَعَدَّهُمْ عَدًّا * بلکه هیچ موجودی در آسمان‌ها و زمین نیست جز این‌که خدا را بنده‌ی فرمانبردار است. * محقّقاً او به شماره‌ی همه موجودات کاملاً آگاه است. * «سوره مبارکه مریم- آیات شریفه 93 و 94» بنای هستی بر نظم و ریاضیات دقیق استوار گردیده است.چرخش روزگار ، گذشت ایام و تسلسل تقویمی محصول عملکرد شگرف این قوانین در ناموس خلقت الهی است.همچنین، آگاهی از وضع موجود و محاسبه مختصات آینده در تدوین هرنوع برنامه توسعه ، اثری حیاتی دارد.از همین رو معماری آینده یک کشور ضرورتا و به حکم همان محوریت نظم باید بر اطلاعات و آمار صحیح تحولات زیستی بنیاد پذیرد.اهمیت «کهن سازمان ثبت احوال کشور» استقرار در مرکز ثقل این فرآیند است. یکصد سال از تکوین ثبت احوال و حفظ و ضبط اطلاعات هویتی هم میهنان عزیز می گذرد.امروز در مسیر بالندگی پیوسته سازمان خویش ، شاهد گذار از نظام سنتی به راژمان نوین ، تکمیل تدریجی پروژه ملی کارت هوشمند ملی و آغاز مراحل کاربردی سازی آن ، اتکا به نیروی داخلی برای ترسیم آینده درخشان خدمتگذاری و قرار گرفتن سازمان در کوران به آموزی و توسعه منابع انسانی هستیم. لازم می دانم ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بلند امام راحل(ره)، رهبر فرزانه انقلاب و شهدای پاک مسیر حقیقت، در طلیعه چهلمین سالگشت فجر انقلاب ، به روان ارجمند همه همکاران درگذشته و پیشکسوت ادای احترام کرده و نیز برای همکاران کوشا و نجیب بازنشسته و شاغل خود در سرتاسر کشور عزیزمان بهروزی ، توفیق خدمت به خلق و سلامتی از درگاه خداوند بزرگ آرزو کنم.

34
21

به مناسبت فرارسیدن ایام هفته ثبت احوال برگزار شد : جلسه شورای اداری 1397/10/03
جلسه شورای اداری اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، با حضور مدیر کل ، معاونین ، مسئولین ستادی و روسای ادارات شهرستان های تابعه استان و به مناسبت ایام هفته ثبت احوال برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر افزود: در شرایط کنونی کشور بهترین راه خنثی کردن توطئه های دشمن ، خدمت رسانی مناسب و بی منت به مردم می باشد. وی داشتن روحیه جهادی در خدمت به مردم را حائز اهمیت ارزیابی کرد و خواستار تلاش بی وقفه در راستای پیشرفت و تعالی اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد فاطمی در ادامه با اشاره به شیرینی خدمت به مردم آن را ماحصل نگاه عدالت مدارانه دانست و ابراز امیدواری کرد که این روحیه در مجموعه ثبت احوال روز به روز تقویت گردد همچنین دراین مراسم از ابوالقاسم عرفانیان از پیشکسوتان مجموعه ی ثبت احوال استان نیز قدردانی و تجلیل شد گفتنی است این نشست در محل سالن کنفرانس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار شد.

38
22

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی: بیش از 69 هزار نفر در استان از نام پیامبر اسلام (ص) استفاده کرده اند 1397/09/03
دراستان خراسان جنوبی تا کنون تعداد 69191 نفر به نام مبارک رسول گرامی اسلام(ص) و بیش از 3500 نفر نیز به نام های مبارک جعفر و صادق مزین و نام گذاری شده اند .

56
23

دیدار مسئولین بخش دستگردان با امام جمعه محترم عشق آباد 1397/09/01

64
24

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در اداره ثبت احوال دستگردان 1397/08/15

90
25

حضور کارکنان اداره ثبت احوال دستگردان در راهپیمائی13آبان 1397/08/14

83
26

هفته پدافند غیرعامل گرامی باد 1397/08/13
موضوع پدافند غیر عامل در جهان هستی از قدمتی به اندازه تاریخ زندگی انسان برخوردار است. انسانهای اولیه برای در امان ماندن از خطر تهاجم حیوانات و تهدیدات پیرامونی خود به غارها و بالای درختان و دیگر مأمن های طبیعی پناه می بردند ، با متمدن شدن تدریجی جوامع بشری و شکل گیری زندگی شهری، احساس نیاز به امنیت بیشتر گردید و جوامع شهری برای ایجاد امنیت و حفاظت شهر از تهاجم دشمنان ، اقدام به ساخت و احداث دژها، قلعه ، حصار، خندق، دیوارها و موانع دفاعی در پیرامون شهرها نمودند.

77
27

13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مبارک باد 1397/08/13
پیام اداره ثبت احوال دستگردان به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

78
28

بازدید مدیر کل ثبت احوال استان از اداره دستگردان 1397/07/14
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از اداراه دستگردان بازدید کرد به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان در این بازدید ابراز داشت : دیدار با مراجعین و همکاران ثبت احوال از نزدیک و بررسی روند امور از مهم ترین اهداف این بازدید ها و سفر های شهرستانی می باشد. وی خدمت بی منت و تکریم مناسب مراجعین را در ادارات ثبت احوال بسیار با اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد که با رعایت دقیق حقوق شهروندی زمینه ی رضایت بیش از پیش مردم از ثبت احوال فراهم گردد. گفتنی است معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل ثبت احوال استان نیز در این سفر مدیر کل را همراهی نمود.

94
29

هفته دفاع مقدس گرامی باد 1397/06/31
سلام بر آنهایی که رفتند تا بمانند و نماندند تا بمیرند

77
30

السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ 1397/06/27
منزلگه عشاق دل آگاه حسین است بیراهه نرو ساده ترین راه حسین است از مردم گمراه جهان راه مجویید نزدیکترین راه به الله حسین است عاشورا و تاسوعای حسینی تسلیت باد

81
   :: 1 :: 2 :: 3 :: 4 :: 5 :: 6 ::    صفحه بعد
خدمات

 

 

 


جمعه
3 خرداد 1398
19. رمضان 1440
2019 May 24

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال بخش دستگردان


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS